Siz İsteyin Biz Tasarlayalım

Hakkımızda

Talaşlı imalat sektöründe karbür kesici takımların yeri ve önemi büyüktür.Kalemin kağıdı anlamlandırması gibi karbür kesici takımlar da talaşlı imalat sektörünü anlamlandırır.

Delta Kesici Takımlar ve Makine Sanayi Tic.Ltd.Şti, üreteceği karbür kesici takımlar ile talaşlı imalat sektörüne yeni anlamlar yüklemeyi hedefleyerek kurulmuştur.Bu yenilikçi anlayışla hedeflenen,üretilecek özgün karbür kesici takımlar ile sektöre yön vererek yenilikçi anlayışı yaymaktır.Delta,ayrıca karbür kesici takımlara yapılan tekrar bileme ve revizyon işlemleri ile de takımların performansını yüksek değerlere çıkararak kendine ayrıcalıklı bir yer edinmeyi hedeflemiştir.Hedeflere giden bu yolda Delta,kuruluş öncesi deneyim ve donanımlarını kuruluşundan itibaren uygulayıp geliştirerek profesyonel bir ekip eşliğinde,ileri teknoloji ekipmanları ile sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Kalitenin sürekliliği,özel çözümler,uygun fiyat,müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven, ilkeleri eşliğinde ilerleyen Delta,yenilikçi anlayışıyla sektörün lider markası olma yolunda üretimlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Kaliteyi esas alarak mükemmeliyetçi bir yaklaşımla,sektöründe yurt içi-yurt dışı marka değerine ulaşmış bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Hizmet kalitesini, ürün kalitesi ile birleştirip, sektöründe  müşterileri ile karşılıklı güven  içinde faaliyet gösteren yenilikçi bir şirket olmaktır.